top of page
yinyin.png
elementai3.png

YĪN YĪN Live

Labai gražus, senas ir savotiškai sustingęs Mastrichto miestas, kuriame ir bazuojasi grupė, nėra labai palankus pradėti aktyviai muzikos scenai – tai vieta, kur atsiskyrėliai vienas kitą greitai atranda. Ten užgimė ir YĪN YĪN.

Grupės nariai save laiko „nakties žmonėmis“, kas reiškia, kad jų draugystė prasidėjo organizuojant ir grojant DIY vakarėliuose. Kai grupės įkūrėjai – Yves Lennertz ir Kees Berkers – nusprendė įrašyti kasetę, įkvėptą pietietiškos ir pietryčių Azijos muzikos grupių, jie ėmė susilaukti rimto dėmesio. Susiformavus idėjai, muzikantai nešvaistė laiko ir krūvą instrumentų nusivežė į mažą išnuomotą repeticijų kambarį netoli Mastrichto. Įkūrėjų duetas ten pasistatė porą mikrafonų ir įrašė eilę dainų vos per tris dienas.

Ilgainiui prie grupės prisijungė dar keletas kolegų – bosistė Remy Scheren ir klavišininkas Robbert Verwijlen (dar retkarčiais šį sąstatą papildo Jerome Cardynaals’o perkusija) – ir taip jie tapo pilna grupe. 2022 m. grupę paliko Yves Lennertz – jį pakeitė gitaristas Erik Bandt. Ir tuomet, įgavę šviežios energijos, jie užkariavo viso žemyno scenas.

Naujausias jų albumas „Age Of Aquarius“ laikosi „užlopymų“ estetikos ir jungia pasimetusius siūlus iš įvairiausių pasaulio kampelių skambesi – galiausiai įdarbina tai šokių aikštelėje.

  • fb
  • ig
  • ra

Nyderlandai

07.01  Šeštadienio diena
Ąžuolyno parkas, Vydūno al. 4

Nemokamas renginys

bottom of page