top of page
spectrum_gemini.png
elementai3.png

Spectrum Gemini

Spectrum Gemini duetas - Simas Boo & Senkala yra Vilniuje reziduojantys muzikiniai šauliai, kurių skonis linksta prie greito tempo šokių kūrinių. Klubo Opium ir Draugai Draugams rezidentai pasikliauja senos ir naujos elektroninės muzikos grynuoliais, kurių struktūrą pagrinde sudaro House & Trance žanrai.
Šios bibliotekos prižiūrėtojai, Roads ir Eimantas dažnai kaip ir dera detektyvų klasikai išlieka (diskotekų) šešėlyje, verčiau leisdami sau šokių aikštelės nuotaiką diktuoti iš režisierių pozicijos. Niekad neieško lengvų scenarijų, į savo sinematišką garso istoriją per vakarą sugeba įtraukti Acid, House, Techno, Electro, Chicago ir Detroit mokyklos elementus.      

Būdami akyvaizdžiai skirtingų kartų didžėjai, į bendrą grojimą įneša kontrastingų įžvalgų. Roads meilė laužytiems ritmams nevalingai apsireiškia išganingais vakarėlio momentais, tuo tarpu skrupulingas Eimanto plokštelių rinkimas, visad turi galvą apsukančių vinylinių plottwist'ų.  Duokit šiems dviems porą patefonų bei mikšerį ir net nepajusit, kaip vakarėlis taps įtempto scenarijaus trileriu su laiminga rytine pabaiga.       

  • sc
  • ra

Lietuva

07.01 Šeštadienio vakaras
Pergalės plieno perdirbimo gamykla, Kaunakiemio g. 5

Mokamas renginys

bottom of page