top of page
nefonas.png
elementai3.png

06.30 21:00 – 00:00
Baras „O kodėl ne?“

AUDRA maksimalių maksimaliausiai kviečia lankytojus, Birželio 30–ąją, patirti dar vieną iš nemokamų veiklų – PUSĖS DAINOS FESTIVALĮ (PDF).

Iš tiesų, labai sunku yra apibūdinti šią veiklą, tačiau tikimės pavyks pristatant vieno iš organizatorių komentarą: „Praeitais metais buvo YPATINGAI gerai: susibūrė linksmas kolektyvas, toliau kažkokiu būdu dj nevykelei pasisekė kažką iš mamos apdovanojimų gauti, tada vos neužsimušėm Akropolyje dėl byrančių grindų, nu žodžių – linksma. Buvome nusprendę jau skirstytis, tačiau tada gerb. Remis Retro be perstojo visiem kartojo: „Susitiksim kitais metais”. Neliko mums kito pasirinkimo, kaip vėl organizuoti veiklą AUDRA 2023 festivalyje.“

Idėjos autoriai pabrėžia, kad veiklos principas išlieka toks pat – atvyk pas juos ant scenos ir išlaisvink balsą. Bijoti visai nėra ko, nes jeigu bus labai blogai, tai atlikėjo ir klausytojo kančia truks tik pusę pasirinktos dainos. Pasikvietė ir pavyzdį, kuris parodytų dalyviams kaip reikia teisingai pasirodyti – Mamis, kuris sparčiai kyla muzikos industrijos pasaulyje ir teigia: „Trap’inti nenoriu, bet aš moku“.
Kviečia pasiklausyti ir įsitikinti patiems išklausant jo muzikinius kūrinius – „Turbo“ ir „Atsakymas“.

Veiklos iniciatoriai garantuoja solidų kiekį rėmėjo dovanų ir didelę pagarbą nuo PDF komandos.

Dalyvių registracija jau prasidėjo, o registruokis keliauk į – https://bit.ly/3Mt330R

Renginį organizuoja Kylantis Kaunas Renginį finansuoja Kauno miesto savivaldybė.

Įėjimas nieko nekainuoja.

bottom of page