party.png

07.03 11:30 - 07.04 02:00

Tempo erdvė, M. Daukšos g. 34, Kaunas

Menas – daiktavardis, reiškiantis gebą atspindėti tikrovę įvairiomis kūrybinės veiklos šakomis (tapyba, muzika, šokiu ir kt.)

 

Vakarėlis – daiktavardis, reiškiantis socialinį renginį, kuriame grupė žmonių susitinka bendrauti, valgyti, gerti, šokti ir kitaip linksmintis, dažnai norėdami švęsti ypatingą progą.

 

Pavadinimu kreipiamės ne tik į žiūrovą, kuris ateina pažiūrėti meno labai rimtai nusiteikęs (*desperatiškas* art - why are you so serious?!), bet ir į meno kūrėją, kuris tokiam požiūriui kuria (*su liūdesio gaidele*, art - why do you have to be so serious?)

 

IRGI galerijos organizuojamas meninis vakarėlis TEMPO erdvėje. Meninė instaliacija, kuri apjungs jaunus įvairių sričių kūrėjus (šokio, performanso, muzikos, vizualaus meno ir kt.) ir sukurs visų laukiantį meno vakarėlį. Instaliacijos metu vyks parodos pristatymas, dirbtuvės, o renginį uždarys ONEGIN su DJ setu kviečiantis į TIKRĄ pARTy.

 

Durys atsidaro nuo 11:30 val.

 

Renginio programa:

 

14:00 - 15:30 Lilijos Gotautaitės performansas „Life’s a drag"

16:00 - 21:00 Ievos Bartuškaitės performansas „(PAIN)ting"

23:00 - 23:15 šokio performansas

23:15 - 02:00 ONEGIN DJ set

 

Renginį papildys virtuali paroda IRGI galerijoje (www.irgigalerija.lt).

Renginio dalyviai: Gintarė Konderauskaitė, Gertrūda Šuminaitė, Vaporwave Kaunas, Aira Urbonavičiūtė, Domas Mykolas, Lilija Gotautaitė, Ieva Bartuškaitė, Karolis Lasys ir kiti.