top of page
nastia.png
elementai3.png

Nastia

Ukraina

  • fb
  • ig
  • ra

07.01 Šeštadienio vakaras
Pergalės plieno perdirbimo gamykla, Kaunakiemio g. 5

Mokamas renginys

Nastia – didžėja iš Ukrainos, per du dešimtmečius tapusi Ukrainos elektronikos veidu, nors pati muzikos nekuria. Įvertinus jos didžėjavimo sugebėjimus, idėjas ir įdėtą darbą, ją tikrai galima pripažinti kaip globaliai populiariausia didžėja Ukrainos istorijoje.

 

Neilgai trukus po karjeros pradžios 2005 metais, Nastia tapo „KISS FM“ radijo stoties laidų vedėja, kurios sceną kuravo legendiniame „Kazantip festivalyje“. Rezidavusi Ukrainoje ir už jos ribų, Nastia rinko patirtį tiek grodama, tiek rengdama vakarėlius. 2014 metais su „Closer“ klubo komanda pradėjo žymųjį „Strichka“ festivalį, kuris tebegyvuoja lig šiol.

 

Po metų, kai ji įkūrė savo leiblą „Propaganda Records“, kuris greitai įsitvirtino modernioje house muzikoje, Nastios karjera pradėjo nesustabdomai augti: viršelio nuotraukos „MixMag“ ir „DJ Mag“ žurnaluose, „BBC Radio 1“ rezidencija, „Essential Mix“ serijos įrašas, kalbos įvairiose muzikos konferencijose, dažni pasirodymai „Boiler Room“, transliacija iš geriausiai atpažįstamo pasaulio tualeto – „HOR“. Su laiku „Propaganda Records“ užsidarė ir jį pakeitė į techno susitelkęs „NECHTO“ – anagrama žodžiui techno, iš ukrainiečių kalbos verčiama kaip „kažkas kito“.

 

Pandemijos metu, Nastia vietoje neužstrigo ir tapo pirmąja „Beatport Residency“ projekto rezidente, kur pristatė pasauliui vos ne visą Ukrainos elektroninės muzikos sceną ne tik įrašais, bet ir kuruodama interviu bei audio-vizualinius projektus. 2020 metais Nastia, kartu su organizacija Qjevdance, pradėjo organizuoti „NECHTO“ leiblo reivus įvairiose, prieš tai visiškai apleistose, industrinėse patalpose.

bottom of page