top of page
mantas_t.png
elementai3.png

Mantas T

Lietuva

  • ig
  • sc
  • ra

07.01 Šeštadienio vakaras
Pergalės plieno perdirbimo gamykla, Kaunakiemio g. 5

Mokamas renginys

Nuolatinio garso maištininkas, vinilinių plokštelių entuziastas ir „Partyzanai“ leidyklos įkūrėjas. Kosmopolitas, keliautojas ir įvairių elektroninės muzikos stilių bei tendencijų žongliravimo meistras. Manto, kaip didžėjaus, pasirodymuose dominuoja vinilinės plokštelės, kurios tapo savotišku maišto aktu bei išskirtinumo parašu neišvengiamoje muzikos skaitmenizacijoje.

Manto T. muzikinė kelionė prasidėjo 90-aisiais metais, besiformuojančioje Kauno elektroninės muzikos scenoje. Iš trumpojo emigracijos laikotarpio į Jungtinės Amerikos Valstijas ir Jungtinės Karalystes pasisėmė įvairių muzikinių subkultūrų patirčių, o 2004-aisiais metais grįžo į tėvynę, tapo „Gravity“ ir „Stereo 45“ klubų rezidentu bei įsteigė nepriklausomą muzikos įrašų leidyklą. Migruodamas tarp Vokietijos ir Lietuvos, Mantas rezidavo vietiniuose elektroninės šokių muzikos klubuose ir vadovavo savo leidyklai bei sub-leidykla (PZ Records, Gars Records, Partyzanai POP Records, Partyzanai Plius Records, PPP Records), kurie turi svarbų vaidmenį vietinėje scenoje, atrasdami ir skatindami naujus talentingus atlikėjus bei kūrėjus.

Per daugiau nei 20 metų didžėjaus karjerą Mantas T. išstojo ir tebeišstoja savo organizuojamuose ir nepriklausomuose renginiuose šalia tarptautiniu mastu pripažintų atlikėjų.

bottom of page