top of page
richard_akingbehen_x_less_feeling.png
elementai3.png

Less Feeling x Richard Akingbehin

Lietuva / Vokietija

  • ig
  • sc
  • ra
  • ig
  • sc
  • ra
  • www

06.30 Penktadienio vakaras
Pergalės plieno perdirbimo gamykla, Kaunakiemio g. 5

Mokamas renginys

Richard Akingbehin – Berlyno Refuge Worldwide radijo stoties įkūrėjas. Jo DJ pasirodymai semiasi iš plataus, žanrus kertančio spektro: house, garage, techno ar ambient – viskas apjungta dub skambesiu.

 

Šarūnas Šimaitis aka Big Tasty savo kelionę pradėjo dar ankstyvoje paauglystėje, kuomet pradėjo augti jo susidomėjimas ambient ir techno muzikai. Natūraliai – kylančias idėjas stengėsi išreikšti visais įmanomais būdais. Būtent tai jį atvedė pas minimal.lt bendruomenę – vietą, kurioje jis turėjo galimybę augti ir tyrinėti elektroninės muzikos gilumas. Čia jis gavo šansą realizuoti visas sukauptas idėjas. Tolimesnis įsitraukimas Sūpynių festivalyje atvėrė Šarūnui begalę kelių. Sunkus darbas ir atsidavimas atsipirko su kaupu – per visus metus sceną teko dalintis su itin rimtais techno sunkiasvoriais kaip Marcel Dettmann, Answer Code Request, Antigone, Blawan, Bjarki, Zenker Brothers, Anastasia Kristensen, Hector Oaks, Efdemin, Tessela, I Hate Models, Francois X, Makam.

 

Toliau sekę metai ir besikeičianti meilė įvairiausiems muzikos žanrams padalino Šarūno asmenybę, sukurdami house ir disco muzikai neabejingą alter ego – Less Feeling. Čia jis daugiau dėmesio pradėjo skirti house muzikos skambesių studijavimui. Kartu su bendražygiais įkūręs Tarp Dviejų Aušrų komandą, Šarūnas tęsė Kauno šokių muzikos kultūros rafinavimą. Vėliau, Šarūnas tapo naktinio klubo Lizdas rezidentas ir programos vadovas, kur į svečius pasikvietė bei kartu sugrojo su Massimiliano Pagliara, Patrice Scott, Awanto 3, San Proper, Jeremy Underground, Lone, Luca Lozano, Skatebard, Dj Dustin, Sharif Laffrey, Spencer Parker, Oceanic, Awanto3, Gilb`R, Peach, Esa, Tama Sumo, Bradley Zero ir begale kitų didžėjų.

bottom of page