top of page
kedro_stuburas.png
elementai3.png

Kedrostubùras Live

Kedrostubùras – alternatyvaus roko, hip-hopo, soulo ir džiazo arba „Sea Wave“ stiliumi grojanti grupė. Jos keturi grupės nariai Matas, Pijus, Maksas ir Giedrius kartu groti ir eksperimentuoti pradėjo mokykloje, Vilniaus senamiesčio gatvėse. Pirmieji laimėti konkursai suteikė grupės vardui žinonumo, o grupės nariams dar daugiau įkvėpimo judėti toliau. Nepaslaptis, kad grupė yra dalyvavusi ir Tamsta klubo organizuojamame grupių konkurse „Garažas'18“, kuriame laimėjo garbingą trečią vietą.

2019 metais buvo įrašytas ir į pasaulį išleistas pirmasis albumas „DEL“, kuris yra tarsi ankstyvosios grupės kūrybos atspindys, pilnas vasariškų, jūrinių ir vėjuotų kūrinių, sukurtų dar gerokai prieš atsirandant vardui „Kedrostubùras“.

2021 m. rugpjūčio 1 d. grupė išleido antrąjį 12-kos dainų albumą „NUX LUX“. Antrasis albumas ypatingas tuo, kad jis ne tik pilnas sluoksnių, persidengimų, įvairių skambesių ir ritmų, tačiau taip pat yra pripildytas kodų ir sąsajų, kurias grupė kviečia klausytojus atrasti ir išsiaiškinti patiems. Naujajame albume grupė dar drąsiau žaidžia muzikos stiliais, skambesiais ir žodžiais, jie eksperimentuoja, nebijo klijuojamų etikečių ir suklydimų, rezga ilgas ir sudėtingas mintis, o paskui jas patys ir išnarplioja.

„Kedrostuburas“ 2021 m. buvo nominuotas „M.A.M.A“ apdovanojimuose „Metų proveržio“ kategorijoje, taip pat su Mijos Kembre režisuotu klipu „JauPoDešimt“ laimėjo vienoje iš muzikinių klipų konkurso „KLIPVID“ kategorijų.

Nuo 2022 m. prie grupės prisijungė papildomi nariai: Antanas (trimitas), Laima (back vocals) bei Danielius, kuris pakeitė ilgametį grupės bosistą Giedrių.„Kedrostubùras“ kiekvieną seną ir naują klausytoją kviečia klausytis albumo, o jo paviršius ir gijas atrasti individualiai, per savo asmeninę patirtį.

Jeigu trumpai apie grupės muziką – „Įsivaizduok, skrendi virš jūros, bet kas Tu – nežinai“.

  • ig

Lietuva

07.01  Šeštadienio diena
Ąžuolyno parkas, Vydūno al. 4

Nemokamas renginys

bottom of page