top of page

Informacija

Kur yra festivalio info centras?

Festivalio centras įrengtas Mykolo Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12).

Kas festivalyje yra mokama, o kas nemokama? 

NEMOKAMI RENGINIAI:

- Birželio 29 d. (trečiadienį) vyksiantis festivalio atidarymas Kauno taksi parke (Brastos g. 15) su Caterina Barbieri, S13.

- Birželio 30 d. (ketvirtadienį) M. Žilinsko galerijoje (Nepriklausomybės a. 12) vyksianti „HÖR“ radijo transliacija su Manfredu, VHS Library, Mario Moretti, Maria Paskevic B2B Meri Hov ir Mamiko Motto;

- Liepos 2 d. (šeštadienį) vyksianti diena Ąžuolyno parke (Vydūno al. 4) su didžėjais Bradley Zero, Violet ir Gabrielle Kwarteng, Tarp Dviejų Aušrų, Lover, Tomas Boo ir grupėmis Planeta Polar, Garbanotas, Esa Afro-Synth Band bei Mauskovic Dance Band;

- Liepos 3 d. (sekmadienį) vyksiantis festivalio uždaromasis koncertas Santakos parke (Pilies g. 17) su Flash Voyage, Free Finga ir Tommy Cash.

NEMOKAMOS INSTALIACIJOS/PERFORMANSAI/PARODOS:

- Moritz Simon Geist performansas „Vibrations“ (liepos 1 d. 20 val.) ir instaliacija „MR-808“ M. Žilinsko galerijoje (birželio 30 – liepos 3 dienomis nuo 12 iki 22 val.);

- Jurgos Marcinauskaitės instaliacija „(ne) išsakyti. (ne) žodžiai“ M. Žilinsko galerijoje (birželio 30 – liepos 3 dienomis nuo 12 iki 22 val.);

- VR Expo M. Žilinsko dailės galerijoje (birželio 30 – liepos 3 dienomis nuo 12 iki 22 val.);

- Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ spektaklis „Me two / Savoj Krūvoj“ M. Žilinsko galerijoje (liepos 1 d. 17 val.);

- Gia Ram paroda (atidarymas – birželio 30 d. 19 val.) bus prieinama birželio 30 – liepos 3 dienomis nuo 12 iki 22 val. M. Žilinsko dailės galerijoje;

- Audiodokumentikų perklausos Nepriklausomybės aikštėje (birželio 29-30 dienomis nuo 22 val. iki 1 val. nakties);

- Audiovizualinė Kamilės Rimkutės, Naurimo Michailiuk (Naurio DA), Domo Veriko, Viliaus Smalinsko bei Pauliaus Varonenk „Hiding From The Inside“ instaliacija Kauno taksi parke. Atidarymas – birželio 29 dieną 21 val. ir bus prieinama birželio 30 – liepos 3 dienomis nuo 14 iki 22 val.

 

NEMOKAMOS VEIKLOS:

Visos festivalio veiklos, kurias organizuoja Kauno jaunimas „VŠĮ Kylantis Kaunas“, – nemokamos. 

MOKAMI RENGINIAI:

- Birželio 30 d. (ketvirtadienį) VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) 20 val. vyksiantis Midori Takada, Devyniaragės ir Gaudės pasaulinė premjera „Silent Birds“;

- Liepos 1-2 d. „Pergalės“ plieno perdirbimo gamykloje (Kaunakiemio g. 5) vyksiantys vakarėliai.

Koks minimalus festivalio lankytojo amžius?

Nemokamuose renginiuose ir Midori Takada pasirodyme amžiaus cenzo nėra. Penktadienio ir šeštadienio vakarą metalo perdirbimo „Pergalė“ fabrike – nuo 18 metų.

Ar prie festivalio mokamo renginio durų yra face–control? 

Prie Midori Takada – ne, Penktadienio ir šeštadienio vakarą metalo perdirbimo „Pergalė“ fabrike vyksiančiame renginyje – taip.

Kur galima įsigyti bilietus?

www.bilietai.lt

www.residentadvisor.com

arba info centre, Mykolo Žilinsko dailės galerijoje.

Ar galima atsiskaityti kortele?

Taip. Tiek prie mokamų renginių durų, tiek baruose ar maisto pardavimo vietose. 

Kur vyks AUDRA?

Kauno miesto centre esančiose patalpose ir erdvėse.

 

Muzikinė dalis: Kauno taksi parke (Brastos g. 15), M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12), VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28), metalo perdirbimo fabrike „Pergalė“ (Kaunakiemio g. 5), Ąžuolyno parke (Vydūno al. 4) ir Santakos parkas.

 

Veiklų dalis: Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje (K. Donelaičio g. 64), M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12), Magnum verslo centre (Karaliaus Mindaugo pr. 38), Velnių muziejaus kiemelyje (V. Putvinskio g. 64) ir daug kitų vietų.

 

Nuoroda į festivalio žemėlapį ir vietų sąrašą čia.

Ar renginio vietoje bus baras/maistas?

Taip.

Ar galiu į festivalį atsinešti savo fotoaparatą? 

Jeigu norėtumėte prisidėti prie mūsų „media“ komandos (filmuoti ar fotografuoti) – susisiekite su mumis paštu info@audrafestival.lt ir atsiųskite savo portfolio. Naktinėse muzikos programos dalyse fotografuoti – draudžiama.

Ar galiu atsivesti savo augintinį?

Į renginius, kurie vyks parkuose (šeštadienio dieną Ąžuolyne ir sekmadienį Santakos parke) – taip. Dėl augintinių ir aplinkinių saugumo atsakingi yra patys savininkai.

Ar festivalio renginiuose bus apsauga, rūbinės?

Mokamuose renginiuose bus rūbinės, o nemokamuose – ne. Apsauga bus visur. 

Ar galima išeiti iš festivalio renginio ir įeiti dar kartą?

Nemokamuose – galima, o mokamuose tektų dar kartą susimokėti. 

Ką daryti, jeigu pamečiau pametus ar radus kieno nors daiktus? 

Jeigu pametėte savo daiktus, kreipkitės į barą, kuris bus pažymėtas LOST AND FOUND žyma. Daiktai, kurie nebus atsiimti, kitą dieną keliaus į festivalio info centrą, kuris yra  M. Žilinsko dailės galerijoje.

Kokios yra bendros festivalio taisyklės?

NO MEANS NO.

Festivalis – laisva zona nuo bet kokio priekabiavimo. Tai reiškia, kad mes netoleruojame jokių nepageidaujamų veiksmų prieš kito asmens erdvę, valią ir žodžio laisvę. Jei patiriate nepageidaujamą dėmesį ar jaučiatės nesaugiai – informuokite mūsų darbuotojus.

 

LOVE IS LOVE.

AUDRA palaiko LGBTQ+ ir yra saugi erdvė transseksualams. VISŲ priėmimas visada buvo pagrindinės šokių muzikos ir kultūros bendruomenės vertybės ir mes tai tvirtai palaikome. Mūsų svečiai kviečiami laisvai ir saugiai išreikšti savo orientaciją ir pageidaujamą lytį.

 

EQUALITY IN DIVERSITY.

Šokame ir kultūrinamės kartu nepaisant rasės, etninės priklausomybės, lyties, orientacijos, religijos ar negalios.

 

STAFF IS HELP.

Festivalyje dirbantys žmonės yra išmokyti reaguoti į įvairias situacijas, kurios gali ištikti dienos ar nakties metu. Jie patyrę, blaivūs ir pasiruošę padėti. Kreipkitės į juos bet kuriuo metu, kai jums reikia pagalbos. Tik nepamirškite padėkoti.

bottom of page