top of page
hector_oaks.png
elementai3.png

Héctor Oaks

Vokietija

  • ig
  • sc
  • ra

06.30 Penktadienio vakaras
Pergalės plieno perdirbimo gamykla, Kaunakiemio g. 5

Mokamas renginys

Héctor Oaks stilius išsiskiria absoliučiais ir įtraukiančiais netikėtumais, kas jį padaro vienu geidžiamiausių Europos pogrindžio ginklų. Didžėjus, prodiuseris ir įrašų kompanijos vadovas renkasi daug kam artimą priėjimą prie techno, kombinuodamas šiuolaikinį skambesį su atrinktais, reivo istorijon įėjusiais takeliais.

Jis praleido arti pusę savo gyvenimo prie pultų. Pradėjęs karjerą Madrido underground’e ir pakėlęs savo didžėjavimo karjerą į kitą lygį Berlyne, šį šuolį pastiprino išleisdamas pirmuosius savo vinilus „KEY VINYL“ leidykloje.

Šis staigus proveržis padėjo pamatą karjerai, o pastaraisiais metais jo vardą galima pamatyti grojant visame pasaulyje. Ilgos valandos, praleistos šokių aištelėje, išugdė jame ypatinga nuojautą garsams, kurie išjudina minią.

Jis žinomas už ištvermę ir miksavimo gebėjimus, tačiau labiausiai išsiskiria sava selekcija. Kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti eklektiška, iš tikro būna atidžiai sukuruotas vinilo brangakmenių miksas, kuriuos labiau sieja atmosfera ir stilius negu žanras. Tik vinilais grojantis didžėjus kapstosi po viso pasaulio įrašų parduotuves, todėl jo selekcija tiesiog klesti. 

Héctor Oaks tapo viena esminių techno scenos figūrų. Reguliariai pasirodantis „Herrensauna“ nuo pačių pirmų dienų, tapo dar ir rezidentu. Dabar Berlyno skambesį atlikėjas gabena į Rytų Europą, dažnai pasirodymas Tbilisio „Bassiani“ klube.

bottom of page