top of page
guy_contact.png
elementai3.png

Guy Contact

Australija

  • ig
  • sc
  • ra

07.02 Sekmadienis
Naktinis klubas „Lizdas“, Nepriklausomybės a. 12

Mokamas renginys

Karštame ir drėgname Australijos kampelyje, Guy Contact gamina kaitrius ir žemyn užspaustus „house“ ritmus. Subtilų jo perkusijų švelnumą atskleidžia savotiškai raminančios, tačiau pumpuojančios „acid“ linijos. Rezonantiški „acid“ garsai ir psichodelinės tekstūros balansuojamos su nežemiškai lengvu, atmosferišku fonu.

Jo skambesys puošia tokias leidyklas kaip „Bitterfeld“, „R.A.N.D. Muzik“, „Butter Sessions“, „Coymix“ ir „Craigie Knowes“. Neseniai į šį sąrašą papuolė ir „X-Kalay“,, kuriame išleistas itin įvairiapusis EP pasižymi euforiška ir utopiška maniera, kuri nurodo būtent kokiu prodiuseriu Guy Contact tapo. Sunkiai apčiuopiama, tačiau tranku, dažnai laužo suvokimą ir kartais nuramina – šio išradingo veikėjo projektas greitai aplankys šokių aikštelę netoli tavęs ir kartu su juo skambės unikalus Australijos skambesys.

Šioje pusėje vandenynų, Guy Contact dalinasi šilta kombinacija neskubančio downtempo ir aukštos pavaros, tranzu persmelktos muzikos, kuri pernai jam atvėrė vartus į labiausiai pripažintas Europos ir Didžiosios Britanijos šokių aikšteles.

bottom of page