top of page
gramrcy.png
elementai3.png

Gramrcy

Gramrcy kūryba semiasi elementų iš turtingos Jungtinės Karalystės rave'o istorijos, tačiau tuo pat metu stumia ryžtingai į priekį nukreipiamą skambesį. Kultinių Jungtinės Karalystės leidyklų „Ancient Monarchy“ ir „FTD“ išleisti EP leidiniai įtvirtino bepoilsinį, nieko per daug nekeičiantį požiūrį į muzikos kūrimą, o neseniai Singapūre įsikūrusioje leidykloje "Midnight Shift" kartu su atlikėju Hodge išleistas albumas atskleidė griežtesnę ir atviresnę jo pusę. Šis įvaizdis taip pat taikomas didžėjaus pasirodymuose - tai spalvingas ir stilistiškai platus pasirinkimas, kuriame meistriškai persipina žanrai ir epochos, o pasirodymo esmė - smagus ir nerūpestingas požiūris į šokių muziką.

Gerai įvertinti muzikiniai įrašai žurnalams „Crack Magazine“, „Boiler Room“, „Uncanny Valley“ ir „Ceramics“, taip pat daugybė kviestinių pasirodymų „NTS“ ir "Rinse FM" radijuje įtvirtino jo, kaip jaudinančio ir unikalaus atlikėjo reputaciją.

2019 metais Gramrcy tapo vienu iš leidyklos „Peach Discs“, kurią 2016 metais įkūrė ilgametė draugė Shanti Celeste, savininku. Kartu su Shanti, Golesworthy ir Daisy Moon jis rengia ilgamečius „Housework“ vakarėlius Bristolyje ir Berlyne, grojo daugybėje gerbiamų klubų, vietų ir festivalių visoje Europoje, įskaitant „Tresor“ Berlyne, „Simple Things“ festivalį Bristolyje ir Londono „Dance Tunnel“.

  • ig
  • sc
  • ra

Jungtinė Karalystė / Vokietija

06.29 Ketvirtadienis
M. Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12

Nemokamas renginys

bottom of page