06-30, kt

|

Kaunas

VR Expo

Tickets are not on sale
See other events
VR Expo

Laikas ir vieta

06-30 12:00 – 07-03 18:00

Kaunas, Nepriklausomybės a. 12, Kaunas 44311, Lithuania

Apie renginį

Festivalio metu Kauno miesto širdyje esančioje M. Žilinsko dailės galerijoje įvyks Virtualios Realybės paroda. Bendradarbiaujant su prancūzų VR patirčių platintojais „Diversion Cinema“, į kultūros sostinę bus atvežti trys įtraukiantys meno kūriniai, tyrinėjantys protą, visatą ir žmogaus suvokimą apie juos, suteiksiantys lankytojams galimybę pajusti nežemiškas erdves pasitelkiant naujausias technologijas.  

"Virtualios realybės patirtimi CONCIOUS EXISTENCE liaupsinu patį brangiausią gyvenimo pasiekimą – mūsų sąmoningą protą. Mūsų mąstymas apie gyvenimą daro įtaką mūsų suvokimui apie mus supantį pasaulį. Klaidingi prioritetai gali akinti ir priversti mus nepastebėti nuolatinio visatos grožio, kuris gali būti mūsų didžiausias energijos ir įkvėpimo šaltinis. Teigiamas ir dėkingas mąstymas leidžia mums surinkti tą energiją, kad kurtume mūsų vidinę erdvę ir išlaikytume gerovę. Turime išlaikyti savo gebėjimą matyti pasaulį besidominčio, nustebusio vaiko akimis. Žiūrovas bus išsiųstas į kelionę sąmonės link ir pats pereis į atsipalaidavusią, dėkingą emocinę būseną“ – sako režisierius Marcas Zimmermannas.  

STRANDS OF MIND – tai kinematografinis VR, kurio tikslas – suteikti žiūrovui stipriai įtraukiančią ir emocingą garso ir vaizdo patirtį. Jis tyrinėja pasaulį už mūsų filtruoto žmogaus suvokimo ribų. Veda žiūrovą į paslaptingas ir magiškas vietas, svetimas, bet vis dėlto kažkaip pažįstamas. Nuo šviesaus gyvenimo pulso, per urvinę, priešišką tamsą, į austą egzistencijos prigimtį. Sujungiant tris skirtingus pasaulius, sukuriama kažkas intensyvaus ir dar nematyto: aukštos kokybės neriboto sudėtingumo vaizdiniai efektai, įtraukianti virtuali realybė ir magiškų, psichodelinių kelionių karalystė.  

Įkvėptas garsiojo korėjiečių tapytojo An Gyeon (1350–1447) „Svajonės apie kelionę į persikų žiedų žemę“, PEACH GARDEN siūlo nepažabotą klajonę gražiame ir siurrealistiškame sode, kuriame gamtos dėsniai yra visiškai sugriauti. PEACH GARDEN – tai juslinė kelionė, neturinti tikrosios pradžios, vidurio ar pabaigos, kur žiūrovas apakinamas kiekviename žingsnyje ir gali sukurti savo dialogą su nuostabia aplinka. Pasaulyje, kuriame nuolat bėgame paskui laiką, siekdami tikslo, tai kvietimas klaidžioti ir mėgautis „tiesiog buvimu“.