07-01, pn

|

Kaunas

Veiklos Velnių muziejoje

Tickets are not on sale
See other events
Veiklos Velnių muziejoje

Laikas ir vieta

07-01 18:00 – 07-02 16:00

Kaunas, Kaunas, Lithuania

Apie renginį

Velnių muziejus festivalio lankytojus kviečia geriau pažinti svarbią Lietuvos ir užsienio šalių identiteto dalį užimančią mitologinę tautosaką bei atrasti A. Žmuidzinavičiaus sodelį meninių dirbtuvių metu.  

Programa: 

Penktadienis

18:00 Edukacinės kūrybinės dirbtuvės – „*Akys, veidrodis mano pasaulio*“  Kviečiame į specialų meno terapijos užsiėmimą - kūrybines dirbtuves. 

U

žsiėmimo metu pabandysime geriau pažinti save ir vieni kitus. Tylioje aplinkoje įsiklausysime ir pasinersime į savo kūno pojūčius. Bandysime vizualizuoti, ką jie mums pasakoja ir kokiomis spalvomis su mumis šneka. Užsiėmime dirbsime su specialia technika, kuria galima kurti ne tik ant drobės ar popieriaus, bet ir ant Jūsų atsineštų stiklinių ar keramikinių daiktų, taip suteikiant jiems antrą gyvenimą įdedant dalelę savęs.  Registracija nėra būtina.  

Vieta: A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejaus sodas.  

Šeštadienis 

12:00, 14:00, 16:00. Ekskursija „*Mitologinės įdomybės*“  

Kviečiame susipažinti su Lietuvos ir pasaulio mitologine tautosaka. Sakmės, legendos atveria netikėčiausiais patirtis. Jos leidžia keliauti po fantazijų ir įdomių personažų pasaulį, mokytis, gilintis ir patirti. Ekskursijoje Jūsų lauks įkvepiančios istorijos ir smagios bei netikėtos užduotys.  Registracija netrukus.  

Vieta: A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus