07-01, pn

|

Kaunas

pARTy (ART, why so serious?)

Tickets are not on sale
See other events
pARTy (ART, why so serious?)

Laikas ir vieta

07-01 23:00 – 07-02 01:00

Kaunas, M. Daukšos g. 34, Kaunas 44383, Lithuania

Apie renginį

Menas – daiktavardis, reiškiantis gebą atspindėti tikrovę įvairiomis kūrybinės veiklos šakomis (tapyba, muzika, šokiu ir kt.)

Vakarėlis – daiktavardis, reiškiantis socialinį renginį, kuriame grupė žmonių susitinka bendrauti, valgyti, gerti, šokti ir kitaip linksmintis, dažnai norėdami švęsti ypatingą progą.

Pavadinimu kreipiamės ne tik į žiūrovą, kuris ateina pažiūrėti meno labai rimtai nusiteikęs (*desperatiškas* art - why are you so serious?!), bet ir į meno kūrėją, kuris tokiam požiūriui kuria (*su liūdesio gaidele*, art - why do you have to be so serious?)

IRGI galerijos organizuojamas meninis vakarėlis TEMPO erdvėje. Meninė instaliacija, kuri apjungs jaunus, įvairių sričių kūrėjus (šokio, performanso, muzikos, vizualaus meno ir kt.) ir sukurs visų laukiantį meno vakarėlį. Instaliacijos metu vyks parodos pristatymas, dirbtuvės, o renginį uždarys ONEGIN su DJ setu kviečiantis į TIKRĄ pARTy. 

Renginį papildys virtuali paroda IRGI galerijoje (www.irgigalerija.lt).

Renginio dalyviai: Gintarė Konderauskaitė, Gertrūda Šuminaitė, Vaporwave Kaunas, Aira Urbonavičiūtė, Domas Mykolas, Romanas Togobickij, Karolis Lasys ir kiti.

Facebook renginys: https://bit.ly/3N7K1vL