top of page
ekskursijos.png
elementai3.png

06.30 19:00 - 21:30 ir 22:00 - 00:30

Pradžios taškas: Kauno Rotušė

Į Kauno miestą nuo birželio 29 iki liepos 2 dienos sugrįžta šiuolaikinio miesto festivalis  AUDRA. Ta proga kauniečiams ir miesto svečiams VšĮ „Unikalus paveldas“ surengs ilgesnę ir išsamesnę ekskursijos „Kauno klubų istorija“ (kuri buvo surengta AUDROS metu ir 2022 metais) versiją. Apie 2 valandas trunkantį pasivaikščiojimą su gidų pasakojimu ir vizualinėmis iliustracijomis šį kartą  pradėsime Senamiestyje, iš kur pasieksime AUDROS naktinės dalies lokaciją.

Birželio 30 dieną, penktadienį, nuo senosios Kauno Rotušės (Rotušės a. 15) startuos dvi analogiškos ekskursijos „Kauno klubų istorija plius“ – 19 iki 21.30 val ir nuo 22 iki 0.30 val. Ekskursijas ves Kauno miesto gidas, buvęs žurnalo „Ore“ ir portalo „Ore.lt“ redaktorius Jonas Oškinis. Kartu su juo – didžėjus, radijo laidų vedėjas, blogeris, pirmųjų 90-taisiais „Pakalnėje“ vykusių reivų organizatorius bei buvusios DJ komandos „Žvėriukai“ narys Povilas Pauplys.

Ekskursijos metu išgirsite apie 20-imt skirtingų Kauno klubinio gyvenimo ir elektroninės muzikos vietų. Pasivaikščiojime papasakosime ir tai, kaip kauniečiai nuo 2002-ųjų linksminosi ir ant Nemuno vandens – pavyzdžiui, laive-klube „Medūza“.

Dalyvių skaičius ribotas, tad registraciją į ekskursijas „Kauno klubų istorija plius“ paskelbsime birželio 16 d. – registracijų skaičius ribotas (iki 40 asmenų). Ekskursijos nemokamos, tačiau, jei patiks pasakojimas, pasivaikščiojimo vedėjus galėsite paskatinti arbatpinigiais. Jūsų klausimams apie ekskursiją – unikaluspaveldas@gmail.com.

bottom of page