top of page
Evalon_emerson.png
elementai3.png

Avalon Emerson

Arizonoje užaugusi didžėja Avalon Emerson, elektroninės muzikos prodiuserio kelią pradėjo San Franciske ir Berlyne. Ji – esminė figūra erdvėje, įsispraudusioje tarp populiariosios muzikos ir pogrindžio. Savo dinamiškuose pasirodymuose ji apjungia skirtingus elektroninės muzikos žanrus ir eras, tad setuose atsiskleidžia meilė bei žingeidumas house, techno, new wave, disco ir kituose skambesiuose. Šią mozaiką ji rekontekstualizuoja į instinktyvią patirtį, dažnai pasitelkdama savus kūrinius, improvizuotu dainų maišymą bei remiksavimą. 

 

Berlyno žymiausio klubo – Berghain – favoritė gali pasigirti išparduotais solo all-nighter’iais (visos nakties solo pasirodymais) didžiausiuose Europos ir JAV miestuose – net ir didžiausi pasaulio festivaliai, tokie kaip Coachella, Pitchfork ar Sonar, neapsieina be Avalon Emerson savo sąstatuose.

 

2016 m. išleistas „The Frontier“ EP buvo pastebėtas Resident Advisor ir apdovanotas vieta tarp TOP 10 geriausių dešimtmečio kūrinių. Šis takelis taip surezonavo su atlikėjos gerbėjais, kad tie, kurie nuolat klauso Avalon klubuose ar tiesiog savo ausinėse, yra lyg atskira sekta. 

  • fb
  • ig
  • sc
  • ra
  • www

JAV / Vokietija

07.01 Šeštadienio vakaras
Pergalės plieno perdirbimo gamykla, Kaunakiemio g. 5

Mokamas renginys

bottom of page