top of page
kmn.png
elementai3.png

06.30 16:00 – 22:00
Kauno menininkų namai

AUDRA kviečia į dar vieną nemokamą veiklą, kurią rengia kylantys autoriai Kauno menininkų namuose. Vienai dienai kieme nutūps milžiniškas tarpgalaktinės komunikacijos kanalas, vidaus erdves transformuojantys garsiniai ir vaizdiniai kūriniai bei didžiąją salę užpildysiantis performansai, jungiantis gyvą muziką, judesį bei vaizdo medžiagą. Kauno menininkų namų antrame aukšte bus galimybė aplankyti ciklo „Nepadorūs vakarai. Naglis“ parodą.

Programą sudaro:

„Water Narratives“

Videoinstaliacija „Water Narratives“ iš lėto sukasi ir hipnotizuoja žiūrovą dirbtinio intelekto balsu bei internetiniais vaizdais. Balsas pasakoja apie vandenį, o vis stiprėjantis jo aidas sudaro „echo chamber“, kuriame darosi sunku pasitikėti pasakojimo faktualumu.

Autoriai: Dovydas Černiauskas, Karolina Kazuraitė, Natalija Lokcikaitė ir Emilija Ukrainec.


„TrES-2b Port Antenna“

Faktura – kanalas skirtas komunikuoti tarp žmonių ir tolimosios galaktikos intelektą turinčių būtybių. Dabar yra laikas asmeniniam ir emociniam žmogaus tobulėjimui. Tobulėjimui, kuris skleidžia meilę aplinkai ir yra raktas susitikimui su ne žemiškąjį pavidalą turinčiomis būtybėmis.

Autorius: Faktura.


„Uproar“

Pasitelkiant žmogaus kūno sąveiką su materija (dažais), garsu ir erdve kuriamas vis kintantis abstraktus paveikslas atskleidžiantis audrą, kurią sukelia jauni žmonės ir kuri yra kiekviename iš mūsų.

Autoriai: idėjos autorė – Gintarė Šmigelskytė, scenografė – Paulina Simutytė, muzika – Ignas Juzokas, vaizdo medžiaga – Kornelijus Jaroševičius.


NEfonas „ModerNE“

Talentingi klasikinės muzikos atlikėjai atliks jaunos kompozitorės kūrinį, kurį lydės nepaprastos vizualizacijos, sukurtos perspektyvių vizualiųjų menininkų. Garsinių ir regimųjų stimulų sinteze siekiama ne tik parodyti estetinę klasikinių menų vertę, tačiau ir paskatinti intelektualinius išieškojimus.

Renginį organizuoja Kauno menininkų namai. Renginį finansuoja Kauno miesto savivaldybė.

Įėjimas nieko nekainuoja

bottom of page