top of page
anetha.png
elementai3.png

Anetha

Prancūzija

  • fb
  • ig
  • sc
  • ra
  • www

06.30 Penktadienio vakaras
Pergalės plieno perdirbimo gamykla, Kaunakiemio g. 5

Mokamas renginys

ANETA – PRANCŪZŲ KILMĖS MENININKĖ, DJ, PRODIUSERĖ, LEIBLO VĖDĖJA IR IŠSILAVINUSI ARCHITEKTĖ.

Vedančioji naujosios prancūzų DJ kartos figūra Anetha įkvėpimo semiasi futuristiniame techno, trance ir eksperimentiniame skambesyje. Aikštelę ji valdo jau 10 metų, grodama tekstūruotus takelius su laisvai besiliejančiais ritmais.

 

Su 2019 metais paleistu nauju įžūliu leiblu „Mama told ya“ Anetha siekia prasiprausti pro nusistovėjusius rėmus, prodiusuoti jungtinius projektus ir duoti balsą iš pogrindžio dar tik kylantiems atlikėjams. Šis leiblas jau spėjo išleisti 80 įnirtingus takelius per 9 unikalius leidimus, kuriuose savęs dalį įdėjo per 40 skirtingų atlikėjų. Tarp jų – dvi kompiliacijos, kuriomis Anetha mums padovanojo valdingą „Free Britney“ takelį ir „How would they know“ hitą, galintį užvaldyti net ir king-sized šokių aikštelę.

 

2020 metais Anetha subūrė „Mama loves ya“ projektą – bendruomenę, kuri siekia sutelkti atlikėjų dėmesį į muzikos kūrimą nepamirštant tvarumo. Projekto pagalba, atlikėja nori kelti kitų sąmoningumą ekologijos ir aplinkosaugos klausimais, ypatingai elektroninės muzikos pasaulyje. Anetha stengiasi dalintis savo patirtimi ir žiniomis su jaunesnėmis kartomis kartu su projekto bendruomene dalyvaujant turuose po Europą.

bottom of page