top of page
afrodelic.png
elementai3.png

Afrodelic

Afrodelic yra naujasis projektas visuomenėje žinomo gitaristo ir prodiuserio – Victor Diawara, kuris taip pat neseniai išleido debiutinį albumą Dusunkun Hakili (Širdies atmintis). Dainų rinkinys yra duoklė Diawaros tėvui: žinomam ir gerbiamam Malio rašytojui ir poetui Gaoussou Diawarai, kuris mirė 2018 m.

Gimęs Lietuvoje, užaugęs Malyje, Victor gyveno Vokietijoje ir Airijoje, o 1997 m. visam laikui persikėlė į motinos gimtinę Lietuvą. Čia jis subūrė "Skamp" - grupę, kuri "devintojo dešimtmečio" pabaigoje tapo beprotiškai populiari Lietuvoje. Grupė "Skamp" išleido 10 albumų, koncertavo visoje Europoje, laimėjo daugybę muzikos apdovanojimų ir buvo nominuota MTV Europos muzikos apdovanojimams (du kartus).

Victor yra gimęs Lietuvoje, o užaugęs Malyje, tačiau pagyvenęs Vokietijoje ir Airijoje, nuo 1997 metų grįžo visam laikui į motinos gimtinę – Lietuvą. Subūrė grupę „Skamp“, kuri devintojo dešimtmečio pabaigoje tapo viena iš populiariausių grupių Lietuvoje. „Skamp“ išleido 10 albumų, apturėjo koncertus visoje Europoje, laimėjo daugybę muzikos apdovanojimų ir net du kartus buvo nominuota MTV European Music Award.

  • fb
  • ig

Lietuva

07.01 Šeštadienio diena
Ąžuolyno parkas, Vydūno al. 4

Nemokamas renginys

bottom of page